Ahbap Su'nun İlk Bayi Distribütör Lansman Toplantısı Gerçekleşti

Ahbap Su lansmanı İstanbul’da Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Haluk Levent’in de katılımıyla gerçekleşti. Lansmanda Ahbap Su yöneticileri, çalışanları, yazılım ve grafik ekibiyle beraber İstanbul ve çevresinden davete katılım gerçekleştiren bayiler de yer aldı.

Lansmanda keyifli bir sohbetten sonra Ahbap Su markasıyla çıkılan yolda gelecek konusundaki beklentiler, firmanın su sektörüne getireceği potansiyel yenilikler ve olası sosyal sorumluluk projeleri masaya yatırıldı. Haluk Levent’in de üzerine dikkatle düştüğü ve aktif olarak düşüncelerini dile getirdiği lansman toplantısında Ahbap Su’ya tam desteğini her zaman vereceğini dile getirdi. İnsanlarımızın temiz ve doğal bir kaynak suyu içerken aynı zamanda ileriki zamanlarda yapılabilecek projelere katkı sağlaması fikrinden büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Haluk Levent, Ahbap Su için çalışan tüm herkesle bizzat konuşup fikirlerini dinledi.

Ülke geneline hızla yayılmak üzere çalışmalara hız kesmeden devam eden Ahbap Su, lansman toplantısından sonraki kısa takvim döneminde bayi sayısında ciddi artış sağlamak için kolları sıvadı. “Sevginin ve doğallığın peşindeyiz” mottosuyla yola çıkan Ahbap Su, kaynağından çıkıp ülkemiz insanlarının sofrasına varana kadar doğallık ve iyiliğin peşinde olduğunun ve tüm Türkiye’yi kucakladığını göstermek için çalışmalara devam edeceğinin duyurusunu yapmış oldu.